Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

528386

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, färglitografi, ca 34x47 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (15 bud)
3893664
3893556
1 400
3893522
1 300
3893554
1 300
3893522

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.