Colladon herrfickur 1800-tal

528385

COLLADON & FILS a Genève, fickur, förgylld boett, 1800-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med arabiska siffor, spindellgång, boettnr. 5846, innerboett märk CH, diameter 55 mm

Går ej, SAV ansvarar ej för funktionen, slitage och skador

Klockor/Ur

Colladon herrfickur 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3912182
850
3911386
3912180
3911386
750
3912179
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.