Longines Conquest damarmbandsur

528364

LONGINES, damarmbandsur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4012, serienr. 24908099, originallänk, viklås, diameter 25,3 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Damklockor

Budhistorik (14 bud)
3905170
950
3895083
900
3905168
850
3895083
3895053
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.