Fartygsporträtt oljemålning

528333

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Örlogsfartyg vid hamn, olja på duk, ca 61x91 cm, oramad

Dukskador, lagningar, skadad spännram

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 33

Fartygsporträtt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3897689
3897687
3897684
600
3897681
550
3897637
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.