MItchell fartygsporträtt akvarell

528329

WILLIAM FREDERICK MITCHELL (England, 1845-1914), signerad WF Mitchell, akvarell, ca 15x22 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
3897360
3897356
2 800
3897354
2 600
3897352
3886931

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.