Eric Cederberg oljemålning

528323

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Landskap, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 26x29 cm

Eric Cederberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3893560
3893464
3880086

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.