Hyllsystem

528274

HYLLSYSTEM, 1960-tal, teak, bestående av två skåp, lådhurts samt 6+3+2 st. vägghyllor i varierande storlekar (längd 100 resp. 116 cm) samt 4+2 st. väggskenor (höjd 84 resp. 93 cm), skåpens mått; höjd ca 60, 130x45, lådhurtsens höjd 60, 56x45 cm, nyckel finns

Bruksslitag eoch repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Hyllor

Hyllsystem

Budhistorik (2 bud)

3890494
3882005

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: