Fotografi Janne Gröning

528271

JANNE GRÖNING, skärgårdsmotiv, fotografi, på aluminiumram, signerad och daterad 2005, 80x120cm

Ytskador och fläckar

Ändringar/tillägg
Ytskador och fläckar

Fotografi

Fack 42

Fotografi Janne Gröning

Budhistorik (20 bud)
3898546
1 300
3897648
3895198
3894756
3895195

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.