Fat Kina 1700-tal

528243

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, udnerglasyr i blått, ca 26x18 cm

Enstaka kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 21

Fat Kina 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
3892480
550
3891263
500
3891737
450
3891263
3876578

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.