Hans Wigert

528242

HANS WIGERT (1932-2015), "Från Gysinge 13.9.", signerad och daterad á tergo Hans Wigert Stavsnäs 2012, olja på duk, 73x80cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 15

Hans Wigert

Budhistorik (7 bud)
3892561
5 200
3889250
5 000
3879114
4 800
3878762
4 600
3878761
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.