Skulptur i form av häst

528222

SKULPTUR, trä, 1960/70-tal, i form av en häst, polykrom dekor, höjd ca 57 cm

slitage, sprickor, avslagna delar

Orientaliskt, Skulptur

Skulptur i form av häst

Budhistorik (27 bud)
3892656
2 400
3892608
3892655
3892608
1 900
3892654
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.