SAS-affisch

528216

OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS, Scandinavia, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm

Diverse, Konst, Grafik

Drottninggatan 36, Malmö

SAS-affisch

Budhistorik (11 bud)
3890196
1 700
3883759
1 600
3883759
1 400
3880821
1 300
3883758

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.