SAS-affisch

528207

OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS, Africa, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm

Diverse, Konst, Grafik

Drottninggatan 36, Malmö

SAS-affisch

Budhistorik (3 bud)

3892421
900
3891936
850
3875718

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.