Flexform soffbord

528193

FLEXFORM, soffbord, fanerad med valnöt, höjd ca 30, 90x90 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Flexform soffbord

Budhistorik (4 bud)

3892473
1 600
3876615
3876614
3876612

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.