Spegel 1800-tal empire

528181

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, skulpterad förgylld dekor, marmorerad sockel, delat glas, höjd 265x104 cm

Ytskador och färgbortfall

Speglar

Spegel 1800-tal empire

Budhistorik (31 bud)
3892504
18 500
3892497
18 000
3892479
17 500
3892488
17 000
3892479
16 000

Slutpris SEK:
18 500
1 772 EUR, 2 081 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.