Flexform soffbord

528174

FLEXFORM, soffbord, Italien, fanerad skiva med masiva ben i valnöt, höjd ca 30, diameter 150 cm

Skiva med fläckar, slitage, smärre fanerskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Flexform soffbord

Budhistorik (7 bud)
3890102
3 400
3890009
3 200
3879354
3879353
3879352

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.