Salvador Dali färglitografi

528097

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen 1970, signerad Dali, 80/125, färglitografi, 54 x 43 cm

Fack 9

Salvador Dali färglitografi

Budhistorik (22 bud)
3892355
5 000
3892374
4 800
3892355
4 600
3892369
4 400
3892355
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.