Fåtölj brumt skinn på kromad stomme

528079

FÅTÖLJ, 1900--talets senare del, klädd i brunt skinn, på hjul, kromad stomme, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Budhistorik (20 bud)
3890444
4 400
3890191
4 200
3890118
3890118
3 600
3885985
3 400

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.