Ylva spendrup oljemålning

527991

YLVA SPENDRUP (född 1947): "Dalahäst", signerad och daterade Ylva 2006, olja på duk, ca 39x50 cm

Kundcenter

Ylva spendrup oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3891662
3891658
3890981
3890501
750
3889029

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.