Barstolar

527982

BARSTOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, svart skinnsits, central fot i metall, med fotstöd, sitthöjd ca 80 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Barstolar

Budhistorik (24 bud)
3891576
5 200
3891570
5 000
3891574
5 000
3891570
4 800
3891573
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.