Taklampa

527960

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, glaskupa, ursprungligen för utomhusbruk, höjd 35 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 1

Taklampa

Budhistorik (6 bud)
3891494
1 300
3875264
3891175
3875264
3890832

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.