Bägare Tyskland 1800-tal

527895

BÄGARE, 3 st glas, Tyskland, 1800-talets början, fastblåst fot, slipad , höjd 9-12 cm, selterglas, 1900-talets första hälft, höjd 10 cm

mindre nagg

Glas, Övrigt glas

Bägare Tyskland 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3889756
1 400
3875283
1 300
3882783
1 300
3875283
3881351

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.