Spegel spegellampett tenn

527866

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st, 1930/40-tal, tenn, krön med dekor av bågskytt, spegelns mått ca 44x24, spegellampetternas mått 28x8,5 cm

Ljuspipor med bucklor

Diverse

Spegel spegellampett tenn

Budhistorik (6 bud)
3903882
550
3903966
500
3903882
450
3903965
3903882

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.