Sängbord

527860

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Casino"
sängbord, 1 par, fanerad med ek, märkta undertill, höjd ca 64, 44,5x50 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, märken

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 22

Sängbord

Budhistorik (13 bud)
3888586
3888855
3888586
850
3888854
3888586
750

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.