Nordiska Kompaniet sideboard

527855

NORDISKA KOMPANIET, sideboard, fanerad med mahogny, ben i björk, invändigt med utdragbara hyllor, höjd ca 75, 95x45 cm

Repor, slitage, svår att stänga

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Nordiska Kompaniet sideboard

Budhistorik (3 bud)

3887622
3885994
600
3882404
550

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.