Georges Braque originallitografi Modern konst

527833

GEORGES BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): Komposition med fåglar, originallitografi, osignerad, ca 77,5x55,5 cm, oramad

Konst, Grafik, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (11 bud)
3932312
2 400
3919699
3932311
3919699
1 900
3931652
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.