Richard Mortensen färgserigrafi Modern konst

527806

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): Komposition, signerad och daterad Mortensen 64, numrerad 25/100, färgserigrafi, ca 78x58 cm, oramad

Smärre fuktfläckar i marginalen

Konst, Grafik, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (5 bud)
3927738
3927736
3925725
3922323
3912074

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.