Edgar Wallin oljemålning

527804

EDGAR WALLIN (1892-1963): Porträtt av Maria Signhild Björkman, olja på duk, signerad Edgar Wallin, daterad 1934, ca 64x53 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3893445
3888640

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.