Beck & Jung serigrafi

527788

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Computer ink plot", serigrafi, signerad och numrerad Beck & Ljung 1981 47/100 , 96x96 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Beck & Jung serigrafi

Budhistorik (10 bud)
3891473
1 800
3891396
1 700
3891472
1 700
3891396
3891137

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.