Beck & Jung grafik

527784

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 29/50, seriegrafi, 100x100 cm

Fack 6

Beck & Jung grafik

Budhistorik (25 bud)
3891465
3 800
3891461
3 600
3891460
3 400
3891458
3 200
3891456

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.