Skrivbord gustaviansk stil

527775

SKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålat, låda i sarg, höjd ca 70, 96x59 cm

Renoverat och kompletterat, bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

Skrivbord gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
3889973
3876914
3876913
3876907
550
3875978
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.