Antoni Tapies

527762

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Forma Blanca, 1988, signerad och numrerad 28/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56x75,5 cm

I svart ram

Antoni Tapies

Budhistorik (20 bud)
3908697
9 600
3908679
9 400
3908677
9 200
3908638
9 000
3908637
8 800

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.