Klädhängare

527736

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets andra hälft, svart lackerad och dekorknoppar i bronserad metall, höjd ca 178 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Klädhängare

Budhistorik (31 bud)
3889589
5 200
3888176
5 000
3888172
4 800
3887428
4 600
3885971
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.