Konsolur Louis XV-stil

527729

KONSOLUR, Louis XV-stil, 1800-tal med äldre delar, boullearbete, fanerat med sköldpadd, dekor i förgylld brons och mässing, urtavla med romerska siffror i emalj, pendel medföljer, höjd 89 cm

Smärre dekorskador, senare urverk. Nycklar finns att avhämta i Utlämningen.

Klockor/Ur

Kundcenter

Konsolur Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
3905371
10 500
3905570
10 000
3905371
9 600
3905263
9 400
3905263
8 200

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.