Stine van Wynsberghe "Au bistro"

527722

STINE VAN WYNSBERGHE (född 1939): "Au bistro", signerad och daterad Stine 1979, textilapplikation, ca 85x60 cm

Mattor/Textilier, Konst, Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Stine van Wynsberghe

Budhistorik (14 bud)
3890304
3889496
3890302
950
3889496
900
3890301
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.