Golvlampa 1920-tal

527711

GOLVLAMPA, 1920-tal, med tre ljuspunkter, smide, dekor av flicka med hind, höjd inkl skärm ca 142 cm

Lagning

Belysning, Golvlampor

Golvlampa 1920-tal

Budhistorik (1 bud)

3889449
2018-03-16 15:32:44

2018-03-16 kl 15:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.