Örsjö bordslampor

527701

BORDSLAMPOR, 4 st "Klubban", 1900-talets andra hälft, Örsjö, etikettmärkta, reglerbar, ljusskärmens längd ca 20, höjd ca 49 cm

Slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Bordslampor

Rum 14

Örsjö bordslampor

Budhistorik (14 bud)
3889372
2 800
3889411
2 600
3889372
2 400
3889199
3889137

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.