Väggpendyl sengustaviansk

527695

VÄGGPENDYL, sengustaviansk, urtavlan märkt Sellberg Stockholm, bronserad, träskuren dekor, höjd ca 89 cm, pendel och nyckel finns

Skador och lagningar, renoverad, senare bronsering

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Klockor/Ur

Väggpendyl sengustaviansk

Budhistorik (19 bud)
3889073
5 600
3889060
5 400
3889017
5 200
3889059
5 000
3889017
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.