Bänk

527691

BÄNK, 1800-talets slut, svarvat betsat trä, textilkläddsitts, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 80 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffor

Bänk

Budhistorik (13 bud)
3891429
850
3889157
3891428
3889157
750
3891425
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.