Orientmatta

527687

ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 384x264 cm

Mycket hårt slitage/skador, lagningar, smuts

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 16

Orientmatta

Budhistorik (32 bud)
3893523
3 600
3893517
3 400
3893511
3 200
3893508
3893509

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.