Flaskschatull

527673

FLASKSCHATULL, 1800-tal, schatull med fanér i björk, 4+1 st flaskor, höjd ca 22, 32x16 cm, nyckel finns

Ålderrelaterat slitage, mindre lagning, en flaska ej tillhörande

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Diverse

Flaskschatull

Budhistorik (23 bud)
3890408
2 800
3889823
2 600
3890378
2 400
3889823
3889148

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.