Soffa Biedermeier

527671

SOFFA, Biedermeier, 1800-talet andra hälft, fanérad i mahogny, träskuren dekor, klädd i rutig textil, längd ca 250 cm, sitthöjd ca 50 cm

Några listdelar saknas, renoverad och kompletterad, några smärre skador

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa Biedermeier

Budhistorik (42 bud)
3889415
11 500
3889417
11 500
3889415
11 000
3889413
10 500
3889399
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.