Bricka brons Sune Bäckström

527665

BLÄCKHORN, LJUSSTAKAR, 2 st, Sune Bäckström, patinerad brons, 1930-tal, höjd 12-14cm, FAT, patinerad brons, 1900-talets första hälft

löst bläckhorn

Metall

Bricka brons Sune Bäckström

Budhistorik (1 bud)

3890190
2018-03-16 20:12:13

2018-03-16 kl 20:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.