Alwin Dahl oljemålning

527663

ALWIN DAHL (född 1889): "Ellbo gård, Skåne", signerad Alwin Dahl, olja på pannå, ca 46x55 cm

Rum 5

Alwin Dahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3886553
3872359

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.