Herrcykel Hercules

527660

HERRCYKEL, Hercules "Popular", made in India, ramhöjd ca 84 cm, enväxlad

Bruksslitage och skador

Möbler, Stolar

Rum 20

Herrcykel Hercules

Budhistorik (14 bud)
3887997
3889016
3887997
850
3886325
3885868
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.