Möblemang i sengustaviansk stil

527646

MÖBLEMANG, 10 delar, sengustaviansk stil, 1900-talets början, vitmålat möblemang bestående av ett bord, sekretär, byrå, två stolar, tre mindre stolar, en taburett samt en soffa. Soffans bredd 197 cm.

Ställvis kraftigt slitage, klädseln sliten. Sprickor.

Möbler, Soffgrupper

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
3889043
600
3885684
500
3885682
3885680
3883257
260

Slutpris EUR:
600
6 263 SEK, 705 USD
Utropspris EUR: