Clubfåtöljer 1900-tal

527644

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, chesterfield, brun skinnklädsel, djuphäftad rygg, lös sittplymå, svarvade klotfötter, sitthöjd ca

Plymåerna med kraftigt slitage, en rygg med lös knapp

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Clubfåtöljer 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

3888220
3885992
3885707

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.