Carl Gunne oljemålning

527640

CARL GUNNE (1893-1979): Kustlandskap, signerad Gunne, olja på duk, ca 32x54 cm

Bucklor i duken

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3925815
3925708
3910268

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.