Erik Dahlberg, gravyrer

527558

DAHLBERG, ERIK. 8 st. vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, varierande mått

Gulnade, veck och hanteringsskador

Rum 9, Vagga 2

Erik Dahlberg, gravyrer

Budhistorik (6 bud)
3900439
500
3900393
450
3900415
450
3900393
3881611

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.