Kjell Leander Engström oljemålning

527527

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979), självporträtt i ateljén, med utsikt mot Stadsgprden och Skeppsholmen, signerad Kjell -40, olja på pappannå, ca 71,5 x 55 cm

Fack 16

Budhistorik (8 bud)
3886403
650
3888164
600
3886403
550
3888161
500
3886403
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.